Ücretsiz Ekspertiz

Nakliye sektörünün ülkemizde gelişim göstermesiyle müşterilerimize iyi düzeyde hizmet sunabilmemiz için sizlere ücretsiz olarak ekspertiz desteği vermekteyiz.

Nakliye tarihinizden 2-3 iş günü içerisinde firmamızı aradığınız taktirde randevu saatinizde eksperimiz evinize yada işyerinize gelerek tüm eşyaları baştan sona kadar analiz eder ve envanter listesi çıkartır.

Tüm eşyalarınız listelenir ve eşyanızın miktarıyla orantılı düzeyde ekipman ve kullanılacak olan malzemelere karar verilir. Eksper eşyalarınızı inceledikten sonra hangi boyut ve türdeki bir aracın evinizi yada işyerinizi taşıyacağı, kaç kişilik personel kadrosuyla sizlere hizmet verileceği, kullanılacak olan malzemelerin miktarı ve seçimi, eşyanın sigorta kapsam değeri gibi bir çok konuda ön araştırma yapar ve sözleşme kapsamında sizlere taşımacılık hizmeti sunulur.

Ekspertiz her taşımacılık firması tarafından sunulması gereken bir hizmet türüdür. Çünkü taşınma günü herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması için her firma tarafından ücretsiz bir biçimde sunulması gerekmektedir.

Eğer firmalar ekspertiz desteği sunmuyor ise taşınma gününde bir çok sorunla karşılaşacağınızı belirtmek isteriz.

Fethiye Nakliyat ile Taşınmayı Kolaylaştırın!

Ücretsiz Keşif Randevusu Alın veya Bizi Arayarak Uygun Fiyat Teklifi Alın.

1, 'include' => $prevPost->ID ); $prevPost = get_posts($args); foreach ($prevPost as $post) { setup_postdata($post); ?>
Önceki

1, 'include' => $nextPost->ID ); $nextPost = get_posts($args); foreach ($nextPost as $post) { setup_postdata($post); ?>

Sonraki