Fethiye Şehiriçi Nakliyat

Fethiye Şehiriçi Taşıma Hizmetleri

Fethiye Şehiriçi Taşıma

Şehiriçi taşımada dikkat edilecek hususları vatandaşın bilgisine sunmak gerekmektedir. Ne kadar basit bir iş olarak görülsede; ev, iş yeri ve ofis taşıma hiç bir zaman sıradan sayılamaz. İnsanlar; binbir zorlukla çalışıp edindikleri mal varlıklarını taşıtırken bir anlamda tüm hayatlarını, hayat boyu edindikleri değerlerini, hatıralarını, eşyalarına yükledikleri hislerini, yıllar boyu verdikleri emeklerini taşıtıyorlar.

Mal canın yongasıdır atasözünden yola çıkarak, mal taşıma bir nevi can taşımaktır. Çünkü o eşya emek vereni tarafından ruha kavuşturulmuş adeta canlı hale getirilmiştir. Mobilyasının yıprandığını gören hanımefendilerin canı acır. Buzdolabının merdiven boşluğunda duvara çarptığını görmek kimseyi mutlu etmez. Dokunmaya kıyamadığı avizelerin kırılması kimseyi mutlu etmez. Eşyadır bir daha alınır ne olacak demek belki kolay bir sözdür. Fakat onu alan bir daha almak için onca emek vermeyi göze alamaz. Fethiyeda şehiriçi taşımacılıkda eşyalarınız kıymetli ve önemli ise, o halde öncelikle bu eşyaların kıymetini bilecek bir firmaya taşıtmalısınız. Fethiye şehiriçi taşıma yapan yaklaşık otuz firmadan herhangi birini seçeriz demek doğru firmayı bulmanıza yardımcı olmayacaktır. Taşıma işlemi yapacak olan nakliyat firmasının yasal belgelerini kontrol etmelisiniz. Vergi Levhası ve K3 Yetki Belgesi olmayan firmaları elemelisiniz. Eşyalarınızı Fethiyeda cirit atan yasadışı firmaların ellerine teslim etmemelisiniz.

Yetki belgesini mutlaka görmelisiniz. Yetki belgesi olmayan firmalar şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık yapamaz. Fethiye şehiriçi nakliyatda Türkiye Cumhuriyeti Devleti buna izin vermez. Korsan firmalara eşya taşıtmak istemiyorsanız, yetki belgesini ve k3 yetki belgesinden emin olmadığınız firmalara nakliyat yaptırmamalısınız. Şehiriçi Nakliyat fiyatını mutlaka öğrenmelisiniz. Fiyatı nasıl verdiğine dikkat etmelisiniz. Taşınacak yeri ve eşyaları görmeden fiyat veren firmaların, fiyat verme yöntemine güvenmemelisiniz. Zira hangi eşyaları nasıl taşıyacağını görüp, planlamadan fiyat verilmez. Veriliyorsa muhtemelen ilerde size ekstra fiyat çıkarılacak demektir.

Yüksek katta ise eviniz mutlaka asansör sormalısınız. Asansörsüz taşımada eşyalarınızın uğrayacağı zararı kestiremezsiniz. Sigortalı taşıma yönteminden asla vazgeçmeyiniz. Sözleşme yapmayan firmalar, taşımanın sorumluluğu yasal olarak almayan firmalardır. Sözleşme yapmadan, hiçbir eşyanıza dokunulmasına dahi izin vermeyin. Biz Fethiye Evden Eve Nakliyat şirketi olarak sizi bilgilendiriyoruz, dikkatinize sunuyoruz. Fethiye semtlerinde ev eşyası taşıtmak için firmamıza ulaştığınızda firmamız yetkilisine eşyalarınız, bulunduğunuz katlar ve mesafe hakkında bilgi verdikten sonra ortalama bir şehiriçi Fethiye Evden Eve nakliye ücreti öğrenebilirsiniz.

Size uygun bir gün ve saatte ekspertiz arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yapıp etüt ettikten sonra Fethiye şehiriçi evden eve nakliyat fiyatını size bildirmektedir.

Fethiye Nakliyat, Fethiye evden eve asansörlü nakliyat hizmetimizde randevu aldığınız taşınma gününde sabah 08:30 sularında nakliye ekibimiz evinizde olacaktır. Siz sadece kendinize ait özel eşyalarınızı yanınıza alıyorsunuz. (ör:ziynet eşyası, para, silah vb.) Geri kalan eşyaların toplanıp ambalajı firmamız personeli tarafından yapılmaktadır.

Kırılacak eşyalarınız sıfır ambalaj kağıdına sarılıp özel kasalara konur. Mobilyalarınız sökülüp üç katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır. Beyaz eşyalarınız, koltuklarınız üç katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır. Askılı elbiseleriniz sıfır elbise poşetine geçirilip aracımızdaki sabit kapalı dolaba asılır. Katlı olan eşyalarınız sıfır karton kolilere konulur, koli üzerine de oda bilgisi yazılır. Hurçlarınız halılarınız sıfır naylon ile ambalajı yapılır. Perdeleriniz ve aydınlatma ürünleri sökülüp paketlenir.

Ambalaj ve paketleme işlemi bittikten sonra asansörlü evden eve nakliyat aracımız gelir ve eşyalarınızın araca yükleme işlemi başlar. Nakliye sırasında eşyalarınızda Nakliyat Sigortası bulunmaktadır. Yeni evinize gidildiğinde mobilyalarınızın montajı yapılır, beyaz eşyalarınızın bağlantısı yapılır, paketlenen koliler odalarına konur. Eşyalarınız istediğiniz şekilde dizayn edilir.

Şehiriçi nakliyat hizmeti oldukça zor bir iş olduğu için her firma bu işin altına giremiyor. Fethiye Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize mesafe farketmeden ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Profesyonel kadromuz ve her ev eşyasına uygun araçlarımız ile birlikte sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

1, 'include' => $prevPost->ID ); $prevPost = get_posts($args); foreach ($prevPost as $post) { setup_postdata($post); ?>
Önceki

1, 'include' => $nextPost->ID ); $nextPost = get_posts($args); foreach ($nextPost as $post) { setup_postdata($post); ?>

Sonraki